برگزاري پنجمين جلسه انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان اردل

کد خبر: 180184 تاریخ انتشار: 1401/10/29 23:36:31
نمایش: 42
اخبار
جلسه انجمن کتابخانه هاي عمومي با محوريت برنامه ريزي ويژه دهه مبارک فجر و برگزاري دور هاي آموزشي ويژه توانمندي سالمندان به رياست فرماندار شهرستان و با حضور ساير اعضاء درمحل دفتر فرمانداري برگزارشد.
بر اساس اين گزارش فرماندار شهرستان ضمن عرض خير مقدم به حاضرين در جلسه، به بيان جايگاه و اهميت کتابخانه هاي عمومي در جامعه و همچنين نقش مهم آنها در فرهنگ سازي اشاره کرد و افزود: کتاب و کتاب خواني و ميزان گرايش به مطالعه، يکي از شاخص هاي توسعه به شمار مي رود و يکي از عوامل پيشرفت جوامع متمدن و پيشرو توجه به موضوع مطالعه و فرهنگ کتابخواني و ترويج آن بوده است.
يعقوب شکوهي در ادامه به ضرورت اجراي برنامه هاي فرهنگي توسط کتابخانه هاي شهرستان با همکاري ساير ارگان هاي شهرستان به مناسبت دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اشاره کرد.
وي همچنين در بخش ديگري از سخنان خود الزام قانوني شهرداري ها در پرداخت سهم نيم درصد از درآمدهاي خود به کتابخانه هاي عمومي را يادآور شد و بر لزوم پرداخت آن به صورت ماهانه تاکيد کرد.
در ادامه هريک از اعضاء انجمن نقطه نظرات و پيشنهادات خود را در خصوص دستور جلسات مطرح نمودند.
 برگزاري جشن ويژه سالمندان توسط اداره کتابخانه هاي عمومي شهرستان اردل در دهه مبارک فجر ، برگزاري کارگاه آموزشي با همکاري شبکه بهداشت شهرستان اردل، برگزاري مسابقه کتابخواني با همکاري اداره تبليغات اسلامي و راه اندازي پيک کتاب ويژه مددجويان بهزيستي از  مصوبات اين جلسه بود.

مولف: محمد رئیسی اردلی

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/11/15

سایت های مرتبط 
روز ملی ثبت احوال گرامی باد

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت سایت جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
49
امروز
75
دیروز
353
هفته
1780
ماه
55645
 

اوقات شرعی