به مناسبت هفته جهاد کشاورزي برگزار گرديد

همزمان با نخستين روز از هفته جهادکشاورزي و با حضور مدير کل جهاد کشاورزي استان و فرماندار شهرستان اردل بهره برداري از ۴۹ طرح کشاورزي آغاز شد .

کد خبر: 42087 تاریخ انتشار: 1398/03/22
نمایش: 273
اخبار
همزمان با نخستين روز از هفته جهادکشاورزي و با حضور اصحاب رسانه استان و شهرستان و حضور مدير کل جهاد کشاورزي استان، فرماندار شهرستان اردل و جمعي از مديران استاني و شهرستاني از طرح هاي بخشهاي مختلف کشاورزي شهرستان اردل بازديد بعمل آمد و بصورت نمادين افتتاح گرديد. ذبيح الله غريب در جريان بهره برداري و افتتاح نمادين از طرح‌هاي کشاورزي شهرستان اردل؛ مجموع اين طرح‌ها را شامل؛ ۲۱ طرح آب و خاک، ۱۲ طرح در بخش دام و طيور ۲ طرح صنايع فرآوري و بسته بندي، ۵ طرح شيلات و آبزيان و ۹ طرح بهبود توليدات گياهي دانست.
وي اعتبار اين طرح‌ها را افزون بر ۸۶۴ ميليارد و ۵۸ ميليون ريال از محل اعتبارات دولتي و از محل منابع تسهيلات بانکي و آورده متقاضيان اعلام کرد.
رئيس سازمان جهاد کشاورزي چهارمحال و بختياري گفت: با افتتاح اين طرح‌ها براي ۸۳۳ نفر اشتغالزايي مستقيم و حدود يکهزار و ۱۴۳ خانوار از خدمات اين طرح‌ها بهره مند مي‌شوند. شهرستان اردل بيش از ۶ هزار ۵۳۸ بهره بردار در بخش کشاورزي در چهار شهر و ۹۱ روستا به عنوان قطب کشاورزي استان داردکه بخش عمده توليد اين شهرستان محصولات آبزي و ماهي سردابي است.
کياني فرماندار شهرستان اردل نيز ضمن تبريک هفته جهاد کشاورزي و تقدير و تشکر از حضور رسانه هاي استان در شهرستان اردل از زحمات جهادکشاورزي در بررسي و پيگيري مشکلات و آسيب هاي وارد شده در اثرسيلاب هاي بهاري سال 98 به زيرساخت هاي کشاورزي شهرستان از جناب آقاي غريب خواستند مجدانه اين مشکلات را پيگيري نموده و اعتبارات لازم را در اختيار شهرستان  اردل قرار دهند.

افزودن دیدگاه


سایت های مرتبط 
مناسبت ها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت سایت جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
35
امروز
90
دیروز
285
هفته
1739
ماه
25579
 

اوقات شرعی