جلسه شوراي اداري شهرستان اردل

جلسه شوراي اداري شهرستان با محوريت طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي برگزار شد

کد خبر: 20492 تاریخ انتشار: 1397/05/11 07:41:12
نمایش: 617
اخبار
 فرماندار شهرستان در اين جلسه گفت شوراي اداري شهرستان نقطه همگرايي  همه دستگاهاي اجرايي شهرستان است و بايد در اين جلسات مسائل و مشکلات که بين دستگاهها وجود دارد طرح و براي حل آنها توافق کنيم . ايشان به مسئله جذب اعتبارات و پيگيري از سوي مديران شهرستان اشاره کرد و خواستار تلاش بيشتر براي جذب اعتبارات شهرستان شد .
محمود کياني  به صرفه جويي در مصرف آب و برق در ادارات، رسيدگي به تخلفات ، رعايت حقوق شهروندي و رعايت طرح تکريم ارباب رجوع ، پيگيري مشکلات مردم و همکاري بين ادارات اشاره کرد و از مديران خواست موارد فوق همواره در دستور کار آنها قرارداده شود.
دکتر وحيد خليلي رئيس جهاد دانشگاهي استان نيز ضمن ارائه گزارشي از فعاليت جهاد دانشگاهي استان در سالهاي اخير به طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي با هدف ايجاد و توسعه پايدار مشاغل خانگي در سطح استان و فعاليت هاي انجام شده در اين حوزه اشاره کرد و گفت  هدف اين طرح  ايجاد اشتغال پايدار  با محوريت رونق مشاغل خانگي است که به تفکيک پتاسيل هاي هر شهرستان احصاء و با  برگزاري دوره هاي آموزشي رايگان و ارائه تسهيلات مناسب تلاش مي کنيم اين طرح با موفقيت به سرانجام مطلوب برسد و از مجموعه مديران و مسئولان ،شوراهاي اسلامي شهر و روستا و دهياران خواست براي انجام موفق اين طرح با جهاد دانشگاهي استان همکاري و تعامل مناسب داشته باشند .
حجت الاسلام و المسلمين بهرامي امام جمعه شهرستان نيز ضمن تقدير و تشکر فعاليت مسئولين استان و شهرستان براي رفع مشکل اشتغال جوانان گفت احياء و کمک به رونق مشاغل خانگي با توجه به پتاسيل هاي و ظرفيت هاي موجود در شهرستان ميتواند به حل مشکل اشتغال جوانان کمک کند. ايشان با ارائه  پيشنهاداتي خواستار انجام مطلوبتر طرح شدند.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/09/05

سایت های مرتبط 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت سایت جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
32
امروز
223
دیروز
140
هفته
1097
ماه
99809
 

اوقات شرعی