اعلام حمايت دانش آموزان و فرهنگيان اردل از سپاه پاسداران

کد خبر: 180263 تاریخ انتشار: 1401/11/06 00:13:30
نمایش: 28
اخبار
دانش آموزان و فرهنگيان شهرستان اردل درديدار با فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اقدام اخير پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در ليست گروه هاي تروريستي را محکوم کردند.
به گزارش روابط‌عمومي فرمانداري شهرستان اردل و به نقل از جهانبين نيوز؛ تعدادي از دانش آموزان نمونه و فرهنگيان شهرستان اردل صبح امروز درديدار با فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل اقدام اخير پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در ليست گروه هاي تروريستي را محکوم کردند.
 
خانم زهرا حسيني رئيس شبانه روزي الزهرا شهر اردل در اين ديدار با اشاره به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در فهرست گروه‌هاي تروريستي، ضمن محکوم کردن اين حرکت اظهار کرد: قطعا شکست اروپا و استکبار جهاني در حوادث اخيري که در کشور ما رخ داد برايشان قابل تحمل نبوده است.
 
حسيني افزود: غرب گمان مي‌کرد انقلاب اسلامي با توطئه‌اي که در چندماه اخير رخ داد فروخواهد پاشيد ولي پس از آنکه همراهي مردم با نظام و پشتيباني آن‌ها از ولايت را ديدند به دنبال جبران اين شکست درآمدند و با توجه به اقتدار و نقش سپاه پاسداران در موفقيت ايران چنين اقدامي را انجام دادند.
 
وي بيان کرد:امروز جمهوري اسلامي ايران به پشتوانه نهاد مقدس سپاه در معادلات جهاني تاثيرگذار است و ضرورت دارد پشتيبان و قدردان و قدرشناس، اين مجموعه باشيم.

مولف: محمد رئیسی اردلی

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/11/15

سایت های مرتبط 
روز ملی ثبت احوال گرامی باد

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت سایت جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
51
امروز
88
دیروز
353
هفته
1780
ماه
55645
 

اوقات شرعی