اجراي بيش از 70 برنامه به مناسبت هفته بسيج در اردل

برگزاري بيش از 70 برنامه به صورت حضوري و مجازي به مناسبت هفته بسيج در سط شهرستان اردل

کد خبر: 154791 تاریخ انتشار: 1399/09/04 10:49:12
نمایش: 834
اخبار
دبير ستاد گراميداشت هفته  بسيج شهرستان اردل ضمن گراميداشت اين هفته  گفت: بسيج بنا به مقتضيات زمانه ماموريت هاي مختلفي را برعهده گرفته و بر عهده خواهد گرفت و اين را در ميدان عمل ثابت کرده است.
سرهنگ پاسدار سيد محمود موسوي اظهار کرد: بسيج در هشت سال دفاع مقدس چه جان فشاني هايي کرد و به درستي که اگر بسيج در دفاع مقدس نبود و شکل نگرفته بود معلوم نبود سرنوشت جنگ و انقلاب چه ميشد.

وي از برگزاري  70 برنامه به مناسبت هفته بسيج در اين شهرستان خبرداد و گفت:برنامه هاي هفته بسيج سال جاري با شعار “بسيج پيشرو خدمت اميدآفرين”در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

موسوي به عمده برنامه هاي هفته بسيج در شهرستان اردل اشاره کرد و گفت: عطرافشاني گلزار شهدا،برگزاراي يادواره شهدا،نشست هاي بصيرتي در فضاي مجازي، توزيع بسته هاي فرهنگي و بهداشتي و کمک هاي مؤمنانه از مهمترين برنامه هاي هفته بسيج در اين شهرستان است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل به شيوع ويروس کرونا در کشور همزمان با سراسر جهان و ايجاد مشکلات اقتصادي براي مردم اشاره کرد و گفت: بسيج در خدمت رساني به مردم در زمان‌هاي مختلف آمادگي کامل داشته و از اولين روزهاي شيوع کرونا در صف مقدم مقابله با اين ويروس قرار داشت.
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/05/13

سایت های مرتبط 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت سایت جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
12
امروز
131
دیروز
133
هفته
1002
ماه
45178
 

اوقات شرعی